Aplikacja mobilna

Choć znajdzie ją w Google Play Store każdy, każdy może także wgrać ją na swoje urządzenie oraz ją uruchomić… tak niestety sama aplikacja póki co nie jest jeszcze funkcjonalna. Z aplikacji mogą skorzystać użytkownicy posiadający urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Jeśli natomiast chodzi o funkcje programu, jedną z ważniejszych jest możliwość wybrania najważniejszego sklepu – tego, w którym najczęściej robimy zakupy.

Dodatkowe informacje o aplikacji

Warto zauważyć, że przy kolejnych uruchomieniach aplikacji od razu po włączeniu pojawi się wirtualna karta Moja Biedronka gotowa do zeskanowania. Jeśli chcemy przejść do promocji czy ofert, musimy kliknąć “Start”. Kolejna funkcja na dolnej belce aplikacji to Moja Biedronka, czyli wirtualna karta, która można zeskanować przy kasie.

Nowa aplikacja Biedronki już do pobrania. Oto jak wygląda

Po jego wybraniu po raz pierwszy pojawi się prośba o przyznanie aplikacji dostępu do aparatu. Po wyrażeniu zgody można już skanować produkty, by zobaczyć ich ceny na ekranie telefonu. Skorzystaj z karty Moja Biedronka i aplikacji mobilnej, aby jeszcze więcej zaoszczędzić. Ten kurs pomoże Ci zdobyć wiedzę potrzebną do stworzenia własnych aplikacji mobilnych.

Podążaj za Biedronkowymi Oszczędnościami To jeszcze więcej powodów, by iść do Biedronki

Warto przyjrzeć się dużemu czerwonemu kafelkowi ze stylizowanym napisem “Shake, shake, shake”. Po kliknięciu pojawi się żółty ekran z prośbą o potrząśnięcie smartfonem. Trzeba przez chwilę potrząsać urządzeniem w powietrzu, żeby pojawiła się nasza spersonalizowana oferta ważna tylko jeden dzień. Nowa aplikacja Jeronimo Martins nazywa się po prostu “Biedronka” i od niedawna jest dostępna do pobrania w wersji na smartfony z Androidem.

Kroki do Pobrania Aplikacji Moja Biedronka

Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie narzędzie zostanie uruchomione, wydaje się, że kilka dni to maksymalny czas oczekiwania. Ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS). Dotychczasowa aplikacja mobilna sieci Biedronka została w znaczący sposób usprawniona. Do tej pory nie miała wielu opcji, można było w niej tylko znaleźć różne oferty promocyjne, lokalizacje sklepów czy przepisy kulinarne. Przedstawiciele znanych dyskontów doszli jednak do wniosków, że to narzędzie trzeba nieco zmodernizować, żeby było dostosowane do obecnych potrzeb konsumenckich.

To naprawdę proste, jeżeli masz smartfona z system operacyjnym Android trzeba wejść do sklepu Google Play, następnie w wyszukiwarkę wpisać frazę Biedronka i kliknąć Pobierz. W przypadku iPhone’ów narzędzie dostępne jest w sklepie internetowym App Store. Musisz wiedzieć, że za możliwość zainstalowania apki na telefonie nie trzeba nic płacić, usługa jest darmowa dla wszystkich klientów popularnej sieci dyskontów. Aplikacja rejestruje historię naszych zakupów i na tej podstawie tworzy spersonalizowane oferty.

Poznaj aplikację Moja Biedronka

Aplikacja Biedronka właśnie została udostępniona wszystkim klientom. Wśród użytkowników aplikacji znajdzie się wiele osób, które na co dzień nie śledzą świata technologii, więc mogą mieć problem ze skorzystaniem Demokraci: Musimy się dostosować i szybko, aby mieć strzał w Gruzji z aplikacji. Karta klienta Moja Biedronka to świetnie rozwiązanie dla wszystkich ludzi, którzy uwielbiają oszczędzać. W bardzo prosty sposób zainstalujesz ją na swojej telefon komórkowy.

Wystarczy na ekranie smartfona kliknąć jeden z poniższych linków. Wystarczą tak naprawdę 3 kroki, aby móc w pełni korzystać. Aby korzystać z aplikacji na samym początku zezwól jej na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia. Aplikacja, która w sklepie App Store ma przycisk Pobierz zamiast ceny, jest bezpłatna.

Tym samym z aplikacji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani – pod warunkiem, że mają najnowszą wersję oprogramowania. Po zainstalowaniu jej, zalogowaniu się z użyciem numeru telefonu, a następnie skorzystaniu z instrukcji w otrzymanej wiadomości SMS, można korzystać z nowych funkcji. Jeżeli pozwoliliśmy aplikacji korzystać z naszej lokalizacji, na liście od razu zobaczymy listę najbliższych sklepów.

Główna konkurencja w postaci aplikacji Lidl Plus, cieszy się znacznie większym uznaniem – na Androidzie ocena to 4,3/5 ,a wersja na iOS ma notę 4,7/5. W świecie mobilnych aplikacji to prawdziwa przepaść. Aplikacja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników. Aplikację Biedronka można pobrać na telefony z Androidem oraz na iPhone’y.

Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu. Na kolejnym ekranie trzeba podać aplikacji swój numer telefonu. Musi to być prawdziwy numer, bo w kolejnym kroku Biedronka wyśle nam SMS z kodem. Kod należy przepisać z SMS-a na kolejnym ekranie, Będzie to sześć cyfr. SMS może zawierać dodatkowe znaki (ciąg liter), ale można je zignorować. W ramach tej aplikacji klienci głównie mogą sprawdzać bieżące gazetki oraz uzyskiwać dostęp do promocyjnych kuponów.

  1. Teraz się to zmienia i z mobilnego oprogramowania popularnej sieci marketów skorzystać mogą wszyscy zarejestrowani.
  2. W świecie mobilnych aplikacji to prawdziwa przepaść.
  3. Po zakończeniu procesu dodawania karty będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji i ofert specjalnych w aplikacji.
  4. Kod należy przepisać z SMS-a na kolejnym ekranie, Będzie to sześć cyfr.

Aplikacja Moja Biedronka to nowoczesne narzędzie, które pozwala klientom sieci sklepów Biedronka na łatwe i wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Dzięki tej aplikacji, klienci mogą w łatwy sposób zarządzać swoimi zakupami, korzystać ze specjalnych ofert i promocji, a także uzyskać dostęp do aktualnych ulotek reklamowych. Należy zainstalować aplikację na swoim urządzeniu i zarejestrować się na swoim koncie. Następnie w sekcji “Moja Karta” wybierz opcję “Dodaj kartę” i wprowadź wymagane informacje, takie jak numer karty. Po zakończeniu procesu dodawania karty będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji i ofert specjalnych w aplikacji.

Zaloguj się za pomocą jednorazowego kodu, który wyślemy na wskazany przez Ciebie adres mailowy lub numer telefonu (upewnij się, że to adres/numer podany przy rejestracji konta). Aplikacja darmowa ImagineAR zapowiada Andrew Beranbom aplikacja, świetnie znają polscy klienci, to wiele korzyści w jednym miejscu. Klienci przede wszystkim mogą w niej sprawdzić aktualne gazetki oraz uzyskać dostęp do promocyjnych kuponów.

Gdy spojrzymy na oceny, jakie użytkownicy wystawiali aplikacji Twoja Biedronka – nie dziwi fakt, iż sklep zdecydował się na świeży start i wdrożenie nowej wersji, całkowicie od zera. Aplikację na samym tylko Androidzie pobrano ponad milion razy, a jej ocena to na Google Play zaledwie 2,4/5, a na AppStore od Apple jest jeszcze gorzej – 1,4/5. Użytkownicy często narzekali na przestarzały wygląd, słaby interfejs i niewielką przydatność samego oprogramowania.

Za pobranie bezpłatnej aplikacji nie zostanie pobrana żadna opłata. Niektóre darmowe aplikacje umożliwiają dokonywanie zakupów w aplikacji oraz subskrypcji do nabycia. Wyszukuj wybrane produkty, dodawaj je do swoich list zakupów i grupuj na niekupione/już kupione. Płać za swoje zakupy szybko, wygodnie i bezpiecznie BLIK-iem bez konieczności wpisywania 6-cyfrowego kodu.

Odbierz spersonalizowane oferty – wybrane na podstawie Twoich preferencji zakupowych. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji Biedronka pojawi się samouczek podpowiadający, jak korzystać i informujący o funkcjach apki. Będziemy musieli kilka razy Dow Jones Industrial Average słaby w kolanach na DB Niewoesa kliknąć “dalej”, aż pojawi się ekran główny aplikacji. W kolejnym kroku logowania do aplikacji Biedronka musimy podać swoje imię oraz adres e-mail. W kolejnym kroku musimy potwierdzić, że zapoznaliśmy się z regulaminami aplikacji Biedronka.

W dzisiejszych czasach sklepy coraz częściej muszą oferować klientom skuteczne rozwiązania technologiczne. Do niedawna do nowej aplikacji mogli zalogować się jedynie nieliczni. Całej reszcie przy próbie zalogowania pojawiał się komunikat, mówiący o tym, że numer telefonu jest nieprawidłowy. Z tego też powodu oprogramowanie otrzymało wiele negatywnych ocen. Frustracja niedoszłych użytkowników wynikała też z tego, że aplikacja polecana była przy kasach samoobsługowych.

Na pierwszym planie aplikacji Biedronka zobaczymy wybrane oferty. U góry są tu modne kółeczka wyświetlające “historie”, czyli wybrane promocje z gazetek. Niżej są oferty specjalnie dla nas, a jeszcze niżej pełne gazetki, które można przeglądać na telefonie.

Telefon zapyta nas, czy chcemy udostępnić aplikacji Biedronka naszą lokalizację. Jest on potrzebna do zlokalizowania najbliższego sklepu. Polecam wybranie opcji “tylko tym razem”, co umożliwi poprawne działanie aplikacji, a jednocześnie nie da Biedronce więcej uprawnień, niż moglibyśmy sobie tego życzyć. System operacyjny APK dla Android umożliwia usunięcie aplikacji pobranych ze Sklepu Google Play. Cała procedura jest bardzo prosta i nie posiada żadnych haczyków.

Skanuj kody kreskowe produktów, sprawdzaj ich ceny i dostępność w sklepie. Aplikacja Biedronka jest już dostępna i w pełni funkcjonalna. Tutaj dowiecie się, skąd ją pobrać oraz jakie ma funkcje. Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *